Peeling przeznaczony do skóry twarzy

Peeling przeznaczony do skóry twarzy

Skóra twarzy jest zwykle bardzo delikatna, kapryśna i wymagająca łagodnego traktowania. Poza dobrze dobranymi produktami do mycia i pielęgnacji oraz do makijażu, powinniśmy także posiadać kosmetyki do eksfoliacji. W tym zakresie można używać kwasy, peelingi enzymatyczne oraz mechaniczne.

Peeling i maseczka w jednym

sylveco peeling do twarzy	W ofercie firmy Sylveco znajdziemy te dwa ostatnie, jednak wśród wielu kosmetyków tej marki znajdziemy różne kwasy, które na co dzień zapewnią nam bardzo delikatne działanie złuszczające. W zależności od konkretnych potrzeb cery złuszczania naskóra należy dokonywać jeden-dwa razy w tygodniu. W przypadku problemów skórnych najbezpieczniej jest stosować produkty enzymatyczne, ponieważ drobinki w peelingach mechanicznych mogą podrażnić cerę. Choć wiele osób samodzielnie wykonuje takie kosmetyki na bieżące potrzeby, warto jest zapoznać się z ofertą producenta, który dba o potrzeby różnych cer i pod tym kątem tworzy szeroką gamę produktów. Produkty nie tylko mają działanie złuszczające, ale też np. oczyszczające, normalizujące, odżywcze. Jeśli zastanawiacie się, jaki produkt do cer suchych oferuje Sylveco – peeling do twarzy nawilżający również znajduje się w ofercie marki, np. pod nazwą „rewitalizująca maseczka-peeling do twarzy”. Kosmetyk ten posiada bardzo dobre działanie nawilżające ze względu na zawartość naturalnych maseł i olejów.

sylveco peeling do twarzy	Nie oznacza to jednak, że inne produkty peelingujące nie posiadają podobnego działania! W każdym kosmetyku znajdziemy substancje, które naszą cerę ukoją i nawilżą, ale ten konkretny produkt posiada wyższą ich zawartość niż pozostałe. Sprawdzi się zwłaszcza u osób, których skóra jest przesuszona, o niejednolitym kolorycie. To świetne rozwiązanie przed każdym większym wyjściem, ale warto też pomyśleć o wprowadzeniu tego konkretnego peelingu – albo innego z oferty Sylveco – do stałej pielęgnacji. Z peelingiem na twarzy możemy spokojnie obejrzeć kawałek serialu albo surfować po sieci. Gesta formuła kosmetyku sprawia, że nie spłynie on z twarzy. Peelingi Sylveco dostępne są w sklepie internetowym firmy oraz w wielu drogeriach online i stacjonarnych. W zależności od miejsca zakupu, cena produktów może się nieco różnić. Sylveco kilka razy w roku oferuje darmową dostawę, co jest dobrym sposobem na zakupy, jeśli chcemy oszczędzić kilka złotych, szczególnie jeśli wybór w lokalnych sklepach jest niewielki.

Dodatkowo, przy zamówieniu bezpośrednio od producenta, otrzymamy także próbki kremów, co pozwoli nam się zapoznać z szerszą częścią oferty marki i być może zachęci nas do kolejnych, większych zakupów.

Dodaj komentarz