Przejdź do treści

Okulary marki Ray-Ban

ray ban

Ray-Ban to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek okularów na świecie. Istnieje od 1937 roku. Nazwa powstała podczas pierwszego projektu okularów stworzonych na prośbę sił powietrznych Stanów Zjednoczonych. Miały przede wszystkim chronić pilotów przed rażącymi promieniami słońca podczas lotów wysoko na niebie.

Modne i stylowe okulary

ray banSłowo „ray” w języku angielskim oznacza promień, a „ban” blokadę. Ten konkretny model nazwano początkowo Anti-Glare. Dzisiaj użytkownicy znają go pod nazwą Aviator. Awiatorem dawniej określano lotnika. Model Aviator do dzisiaj uznawany jest za jeden z najpopularniejszych. Wpisał się również na listę najbardziej kojarzących się z Ameryką symboli. W grupie najsłynniejszych fasonów znajduje się również powstały w latach pięćdziesiątych Wayfarer oraz nawiązujący do stylu retro Clubmaster. Okulary marki Ray-Ban od lat są uwielbiane przez gwiazdy Hollywood. Wielokrotnie pojawiały się w filmach znanych na całym świecie. Są kojarzone z najbardziej charakterystycznymi postaciami filmowymi i popkultury. Oprócz niezwykłego stylu Ray-Bany wyróżnia bardzo dobra jakość wykonania. Marka cały czas się rozwija i wykorzystuje coraz to nowsze technologie, aby zwiększyć zadowolenie klientów. Oprawki wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Poddawane są kontroli na każdym etapie produkcji.

ray banW latach siedemdziesiątych firma postanowiła wprowadzić na rynek także okulary korekcyjne. Postawiono przy tym na te same kultowe oprawki co w przypadku okularów przeciwsłonecznych. Zachowano dzięki temu oryginalny charakter marki, co jeszcze bardziej przekonało klientów do zakupu. W Krakowie znajduje się spora ilość salonów optycznych oferujących oprawki tej kultowej marki. Żeby zdecydować się na okulary Ray Ban z Krakowa, trzeba najlepiej udać się do salonu osobiście i przymierzyć wybrany model. Nie wszystkie wzory będą pasowały do każdego kształtu twarzy. Trzeba wypróbować różne formy i kolory oprawek. Ray-Ban ma bardzo szeroką ofertę. Wybór jest ogromny i na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Często salony mają możliwość zamówienia tych modeli lub kolorów, które w danym momencie nie są dostępne w sklepie stacjonarnym. Modele marki Ray-Ban są ponadczasowe.

Niezmiennie od lat są modnym dodatkiem i nie tracą na popularności. Można mieć pewność, że jest to inwestycja na lata. Pasują do wszystkiego, a niekiedy, przez swój oryginalny design, stają się głównym elementem stylizacji. Wybór oprawek tej marki to strzał w dziesiątkę dla osób ceniących sobie nienaganny styl i dobrą jakość wykonania.

Dodaj komentarz