Przejdź do treści

Koszula idealna do karmienia piersią

  • przez
kolorowa koszula do karmienia

Wiele z pań ma bardzo złe skojarzenia, gdy słyszy o koszuli nocnej lub przeznaczonej do karmienia dzieci piersią. Najczęściej wyobrażają sobie, że są to zbyt obszerne i do tego niemodne sukienki, które kojarzą się z latami przedwojennymi. Jak się okazuje, jest to porównanie nieodpowiednie, gdyż nie można porównywać dawnych krojów i wzorów do obecnie szytych koszul.

Najlepsza koszula do karmienia piersią

koszula do karmienia rozpinanaWystarczy zajrzeć na sklepy internetowe, gdzie oferowana jest galeria ubrań przeznaczonych dla kobiet oczekujących dziecka lub dla których moment rozwiązania już nadszedł. Jak się okazuje, w takich miejscach jak szpital najczęściej ciężarne chodzą w koszulach, które nie przypominają tych noszonych w dawnych czasach. Obecnie wielu projektantów odzieży zdaje sobie sprawę, że kobieta także na oddziale położniczym chciałaby się czuć dobrze w tym, co ma na sobie, a co ułatwi jej poród. Rozwiązaniem jest kolorowa koszula do karmienia, która spełnia wiele funkcji. Przede wszystkim, można ją założyć do spania. Dzięki temu, że wygodnie się w niej śpi za sprawą wykonania z solidnego i miękkiego materiału, nic nie stoi na przeszkodzie, by ubierać ją także kilka lat po urodzeniu dziecka. Ponadto, często młodzi rodzice nie przesypiają całej nocy, bo muszą wstać do płaczącej pociechy wyrwani ze snu.

kolorowa koszula do karmieniaJeżeli młoda mama ma na sobie dość długą koszulę, o wiele łatwiej jest jej przejść do pokoju dziecka, by je uspokoić. Wynika to z tego, że nawet między domownikami można się wstydzić swojego skąpego ubioru, a w odpowiedniej koszuli, czyli w takiej, która zasłania w znaczniej mierze ciało, bez wstydu można przejść obok rodziny. Kolorowa koszula do karmienia to także sposób na łatwe podanie pokarmu dziecku. Jeżeli kobieta jest w stanie karmić maluszka piersią, bardzo często czuje dyskomfort na myśl, jakoby miała zrobić to w towarzystwie. Nawet będąc w domu, w pierwszych miesiącach od porodu, niekiedy kobiety spędzają wiele godzin ubrane jedynie w koszulę nocną i z narzuconym na ramiona szlafrokiem, by w każdej chwili móc pozbyć się zapięcia i podać mleko matki głodnemu niemowlęciu. Jeżeli którejś z pań zależy na tym, by materiał był miły w dotyku, ale także delikatny i dobrze się prezentował, może sięgnąć po produkt wykonany w większość z wiskozy. Kobieca moda jest zmienna tak jak sama natura płci pięknej.

Jak się jednak okazuje, w kwestii stroju odpowiedniego do karmienia nowo narodzonych dzieci, wciąż nie brakuje koszul modnych, wygodnych i do tego praktycznych. Prawdopodobnie w przyszłości kolorowe koszule do karmienia zostaną unowocześnione o jeszcze łatwiejszy system zapinania i rozpisania ramiączek, jednak póki co, obecne modele się sprawdzają.

Dodaj komentarz