Przejdź do treści

Ile kosztuje manicure hybrydowy?

  • przez

Wraz z biegiem czasu, widoczny jest stale rosnący wzrost popularności tak zwanych paznokci hybrydowych, które łączą w sobie te najważniejsze zalety paznokci żelowych, jak również i tych akrylowych. Warto pamiętać jednak, aby ich wykonanie zlecić doświadczonym w ich wykonywaniu kosmetyczkom. Tylko w takim wypadku, można mieć pewność, że taka inwestycja okaże się w pełni opłacalną.

Koszt manicure hybrydowego

W większości gabinetów kosmetycznych, cena za wykonanie takiego właśnie manicure, waha się w granicach około 100 złotych. Jest to kwota, którą z pewnością warto jest poświęcić, biorąc pod uwagę szereg różnego rodzaju zalet związanych z takimi właśnie paznokciami. Za tą, stosunkowo niewielką kwotę, zyskać można przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie powierzchni paznokcia, na przykład przed mikrouszkodzeniami, czy też promieniowaniem UV. Wydaje się być to również zdecydowanie najskuteczniejszy sposób, gdy mowa jest o przywróceniu paznokciom atrakcyjnego, zdrowego wyglądu, który będą one w stanie utrzymywać przez bardzo długi okres czasu. Właśnie to przekłada się na wysoki poziom popularności, jakim może się pochwalić manicure hybrydowy w Poznaniu – cennik za tego rodzaju usługę, wydaje się być wyjątkowo korzystny.

Z pewnością, nie warto decydować się na zakup lampy UV oraz stosowanie jej w warunkach domowych, bez posiadania odpowiednich uprawnień, oraz dostępu do odpowiednich materiałów. Wynika to z faktu, że nieprawidłowo wykonane hybrydy, mogą się wiązać z bardzo poważnymi następstwami przede wszystkim dla ogólnego stanu płytki paznokcia. Może to skutkować, przede wszystkim jej trwałym odwodnieniem, co w rezultacie może doprowadzić nawet do jej odklejenia, a nawet nieodwracalnej utraty. Zbyt długa ekspozycja na sztuczne promieniowanie UV, może jednak grozić zdecydowanie poważniejszymi następstwami. Do nich zaliczyć można ryzyko rozwoju czerniaka pod paznokciowego, którego wyleczenie może się okazać bardzo trudne. Właśnie dlatego, na wykonanie manicure hybrydowego, warto się udać jedynie do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Z wykonywaniem manicure hybrydowego związanych jest z pewnością szereg niezwykle istotnych zalet. Aby możliwe było ich jednak osiągnięcie, na wykonanie takiego właśnie manicure, warto decydować się jedynie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Wydaje się być to niezbędny warunek wykonania takiego właśnie manicure w możliwie jak najbezpieczniejszych dla zdrowia warunkach, które pozwolą również na osiągnięcie maksymalnej trwałości paznokci hybrydowych.

O usługach manicure hybrydowego można dowiedzieć się więcej na www.salonprovence.pl.

Dodaj komentarz