Przejdź do treści

Czym kierować się wybierając niemowlęce śpioszki i kaftanik?

wygodne śpiochy

Niemowlęcy kaftanik może się okazać zdecydowanie najlepszym wyborem dla każdego dziecka. Wszystko ze względu na bardzo dużą praktyczność takiego ubranka, połączona jednocześnie z zapewnioną przez nie wygodą. Kaftanik dodatkowo może być nakładany bezpośrednio na ciało. Niemowlęce kaftaniki należą do jednych ze zdecydowanie najbardziej popularnych rodzajów dziecięcych ubranek.

Wygodne w noszeniu

niemowlęcy komplet śpioszki i kaftanikCenione są one przede wszystkim za możliwość bardzo łatwego zakładania, jak również i ściągania. Może on służyć jako warstwa odzieży, zapewniająca dodatkową ochronę przed chłodem w zimniejsze dni. Dodatkowo kaftanik bardzo łatwo mieści się zarówno pod kurtką, jak też i kombinezonem. Z drugiej strony odzież taka jak niemowlęcy komplet śpioszki i kaftanik może być zakładana również bezpośrednio na gołe ciało. Odzież taka może być stosowana niezależnie od wieku dziecka, przede wszystkim dzięki temu, że nie będzie uciskać niezagojonego pępka noworodka. Kupując takie ubranko warto pamiętać o tym, że nie każdy jego rodzaj jest tak samo godny polecenia. Najważniejsze cechy to sposób zakładania, jak też zastosowany rodzaj zapięcie. Będzie to miało zdecydowanie największy wpływ na łatwość przebierania dziecka, ale także i odczuwalny przez nie komfort w czasie noszenia opisywanego rodzaju ubranka.

wygodne śpiochy Większość kaftaników niemowlęcych jest zakładanych w podobny sposób jak rozpinana koszulka. Dodatkowo po ich założeniu ubranko takie jest zawiązywane z boku za pomocą troczków. Oprócz tego jednak można się często spotkać z kaftanikami wyposażonymi w zakładkę, którą zapina się przy pomocy napki na szyi. Są również wersje posiadające zapięcie składające się z napek znajdujących się na całym środku ubranka. Spotkać się można również z modelami, które są zakładane przez głowy, więc swoją formą przypominać mogą najbardziej T-shirty z długim rękawem, zapinane przy szyi. Kaftanik czy też śpioszki muszą być wyprodukowane z użyciem naturalnych materiałów. Tylko one nie będą skutkowały powstaniem u dziecka nieprzyjemnych podrażnień bardzo wrażliwej skóry dziecka.

Kaftaniki należą do jednych z bardziej popularnych rodzajów dziecięcych ubranek. Są one przede wszystkim bardzo szybkie oraz proste w zakładaniu, a jednocześnie są w stanie gwarantować dziecku prawidłowy poziom wygody. Kaftaniki są zazwyczaj wykonane z użyciem naturalnych, przewiewnych materiałów, co przekłada się na brak powstawania podrażnień bardzo wrażliwej skóry dziecka. Dostępnych jest obecnie wiele rodzajów takich ubranek różniących się mocno swoją budową.

Dodaj komentarz