Co oferują firmy cateringowe?

catering

Catering staje się coraz popularniejszy wśród wielu grup osób. Gotowe dania zamawia się nie tylko na ślub, czy imprezę firmową, ale także na wigilię, świętowanie rocznicy, czy na większe imprezy domowe. Ceny za dania są zróżnicowane,podobnie jak same menu. Na pewno w każdym większym mieście można znaleźć wiele ciekawych propozycji i wybrać tę najbardziej odpowiednią.

Menu firm cateringowych

catering Co oferują firmy cateringowe? Jak wybrać sprawdzony catering z Bydgoszczy? Na pewno podstawą każdego menu będą przekąski, zarówno te na zimno, jak i na gorąco. Smaczne kanapki, tartaletki, nadziewane muszle makaronowe, czy wytrawne babeczki będą idealną zakąską przed daniem głównym, jak i przekąską między posiłkami. Zwykle przekąski pojawiają się na stołach jeszcze zanim goście przyjdą i są na bieżąco uzupełniane. Jeśli chodzi o dania główne to dobra firma będzie oferowała nie tylko zupy czy dania mięsne, ale też te wegetariańskie np. makarony, kasze z dodatkami. Coraz więcej osób decyduje się z różnych przyczyn na eliminację mięsa z diety, zatem tradycyjny rosół, czy schabowy kotlet nie będzie im odpowiadał. Warto zadbać o sensowną alternatywę. Z pewnością catering musi uwzględnić też ciasta. Słodkie zakąski są preferowane nie tylko jako ostatni posiłek np. na weselu, ale wręcz jedyne dania np. na szkoleniach i konferencjach.

catering Wtedy gościom nie podaje się obiadu, a jedynie urządza przerwę kawową. Firmy cateringowe wprowadzają też liczne nowości do swojej oferty. Na weselach modny jest na przykład słodki stół. Poza tortem (lub nawet zamiast niego) oferuje się gościom babeczki, tartaletki, czy tak zwane monoporcje deserowe. Są to na przykład małe serniczki w słoiczku, czy mus owocowy w kieliszku. Dzięki temu każdy z gości może skosztować wielu rzeczy i nie trzeba martwić się o krojenie ciasta. Firmy oferują też wiejski stół, czyli taki zastawiony różnymi rodzajami szynek i kiełbas, idealny dla osób kochających mięso. Warto też zawczasu sprawdzić, czy wybrana przez nas firma cateringowa umożliwia np. pakowanie jedzenia dla gości, czy przywiezie ze sobą podgrzewacze do jedzenia itp. dzięki temu wszystko będzie wiadomo zawczasu.

Oferta firm cateringowych z pewnością będzie zróżnicowana. Jedni stawiają na klasyczne dania kuchni polskiej i stoły zastawione mięsiwem, inni wolą dania w wersji wege i słodkie stoły z kremowymi babeczkami. Z pewnością w Bydgoszczy każdy klient jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego, co w stu procentach spełni jego oczekiwania. trzeba tylko się dobrze rozpoznać w ofertach.

Dodaj komentarz