Przejdź do treści

Co jest potrzebne do wykonania frencha?

  • przez

Wiele osób niesłusznie kojarzy lakier hybrydowy z tymi wyrazistymi, neonowymi wprost kolorami. Tymczasem jak się okazuje bardzo popularny stał się ten w bardziej stonowanych, cielistych kolorach. Ten rodzaj manicure określany jest zdecydowanie najczęściej jako frencha i sprawdza się bardzo dobrze w czasie wesela.

French – wykonanie i wygląd

Dzieli on wszystkie zalety z manicurem wykonanym w innych barwach. Tym samym prawidłowo wykonany może się utrzymywać na płytce paznokcia nawet przez cztery tygodnie. Aby tak jednak było kluczowe wydaje się odpowiednie przygotowanie do barwienia plytki w ten właśnie sposób. Prawidłowe wykonanie frencha wymagać więc będzie zmatowienia paznokcia. Oprócz tego postarać się trzeba również o jego prawidłowe odtłuszczenie do czego wykorzystywane są najczęściej dedykowane cleanery. Taki rodzaj stylizacji jak lakier hybrydowy do frencha na wesele wygląda najlepiej na nieco dłuższej płytce. Trzeba to więc brać pod uwagę w czasie nadawania jej odpowiedniej długości czy też kształtu. Aby stylizacja płytki prezentowała się schludnie trzeba pamiętać o dokładnym wycięciu skórek okalających paznokieć. Do samego wykonania takiego manicure konieczne jest wykorzystanie odpowiedniej bazy. Baza pełni bardzo ważną rolę, gdyż będzie ochraniać płytkę przed szkodliwymi wpływem lakieru hybrydowego.

Typowy french składa się zazwyczaj z dwóch głównych kolorów to jest jasnego różu/beżu oraz koloru białego. Ten pierwszy jest dedykowany zwolenniczkami chłodniejszych odcieni. Drugi będzie zaś idealnym sposobem na podkreślenie cieplejszej karnacji. Paznokcie w kolorze beżowym wydają się być również wyborem idealnym dla osób początkujących. Nie będę się one rzucać widocznie w oczy w przypadku jakichkolwiek niedociągnięć. Paznokcie w kolorze białym zaś to doskonały wybór na wesele, dla panny młodej. Przy prawidłowym wykonaniu french będzie w stanie zachować swoją trwałość przez niezwykle długi czas. Takiego manicure nie będzie dotyczyć problem odprysków czy też matowienia. Dodatkowo będzie on chronić skutecznie samą płytkę paznokcia. W obecnym czasie coraz bardziej popularnym rozwiązaniem staje się manicure hybrydowy. Szczególnie często sięga się po niego w czasie ważnych uroczystości takich jak na przykład ślub czy też wesele. W czasie ich trwania zdecydowanie najlepiej sprawdzać się będzie ten typu french. Cechą go wyróżniającą są przede wszystkim stonowane, cieliste kolory. Do przygotowania takiej stylizacji paznokci podejść należy w podobny sposób jak w przypadku innych kolorów lakieru hybrydowego.

Po więcej na ten temat zapraszamy na www.lafemme.pl.

Dodaj komentarz