Ciekawe modele koszule motywacyjnych

  • przez
koszulki motywacyjne męskie

Wiele osób marzy o tym, żeby zacząć chodzić na siłownię, wybrać się w daleką podróż, czy dokonać innej znaczącej zmiany w swoim życiu. Niestety, wiele z tych planów nigdy nie zostanie zrealizowanych. Wielu osobom nie tyle brakuje funduszy, czy wolnego czasu ile motywacji. Łatwo się zniechęcają, porzucają zaczęte projekty, w związku z tym plany nie zostaną zrealizowane.

Koszulki dobre dla każdego

koszulki motywacyjne męskieCzy można to jakoś zmienić? Jak dodać sobie motywacji do działania? Ostatnio popularne stały się wygodne koszulki motywacyjne męskie i damskie. Na t-shirtach oraz bluzach umieszczane są różne zachęcające do działania hasła np. ,,Dasz radę”, ,,Nie poddawaj się”, czy ,,Król siłowni”. Takie napisy mają działać motywująco, inspirować do rozpoczęcia ćwiczeń, czy kontynuowania podróży. W ofertach sklepów internetowych można znaleźć ciekawe koszulki motywacyjne dla wielbicieli górskich wędrówek, szybkiej jazdy, osób trenujących cross-fit i wiele innych. Z pewnością każdy jest w stanie znaleźć ciekawy model. Warto zwrócić uwagę jednak nie tylko na same motywujące hasła, ale także na fason bluzy i na materiał z jakiego jest wykonana. Do ćwiczeń na siłowni lepszy będzie top czy bluzka z krótkim rękawkiem. Z kolei do górskich wędrówek lepiej jest wybrać ciepłą dresową bluzę z kapturem, która zapewni swobodę ruchów, a także komfort cieplny.

koszulki motywacyjne męskieNajlepsze zdecydowanie będą koszulki wykonane z czystej bawełny. To materiał miękki, trwały, ubrania z niego wykonane są wygodne i odpowiadają każdemu. W przypadku ubrań na siłownie można też wybrać koszulki z domieszką elastanu, dzięki którym koszulka będzie dokładnie przylegać do ciała. Warto zaznaczyć, że motywujące koszulki to świetny pomysł na podarunek dla bliskiej osoby. Koszulka to prezent praktyczny, a z drugiej strony motywujące hasła zachęcą daną osobę do podjęcia konkretnego działania. Poza koszulkami można też wybrać kubki, przypinki, czy obrazki w ramkach do zawieszenia na ścianę. Można wtedy stworzyć motywujący zestaw prezentów, dzięki któremu nawet osoba ze słomianym zapałem zechcę wziąć się do pracy. Warto wspomnieć, że takie gadżety można kupić za niewielkie pieniądze, przede wszystkim w sklepach internetowych, rzadziej w stacjonarnych.

Jak widać warto jest zainwestować w motywujące, inspirujące gadżety, takie jak koszulki, kubki, czy przywieszki. Takie dodatki sprawią, że nawet kiedy nie mamy chęci i siły do działania to zostaniemy zmotywowani do kontynuacji naszej pracy. Wspomniane gadżety to też idealny pomysł na prezent dla rodziny i znajomych.

Dodaj komentarz