Przejdź do treści

Arizer solo 2 — waporyzator godny uwagi

  • przez
arizer solo 2

W szerokim gronie entuzjastów waporyzacji można wyróżnić fanów urządzeń wykorzystujących metodę konwekcyjną jak i drugich, polecających bardziej kondukcyjną technikę podgrzewania suszu. Jednak warto pamiętać o tym, że wśród polecanych obecnie waporyzatorów na rynku, coraz więcej z nich korzysta z obu tym sposobów równocześnie.

Cechy waporyzatora hybrydowego

arizer solo 2Są to tzw. hybrydy, które pozwalają na optymalne wydobywanie smaku waporyzowanego suszu. Szczególnie polecanym urządzeniem jest Solo 2, amerykańskiej firmy Arizer. Najważniejsze, co może zainteresować potencjalnych użytkowników urządzeń hybrydowych to ich możliwości grzewcze. Dzięki temu, że wykorzystują obie metody ogrzewania suszu z różną intensywnością, zależną od ustawień urządzenia, osiągają według użytkowników najlepsze cechy smakowe suszu. Dodatkowo, w porównaniu z waporyzatorami kondukcyjnymi nie wytracają tak szybko smaku mieszanki, co pozwala na mniejsze zużycie materiału przeznaczonego do inhalacji. Waporyzator Arizer Solo 2 wyposażony jest również w niesamowicie pojemną baterię, która jest w stanie zasilać urządzenie nawet podczas trzech godzin nieprzerwanej pracy. W porównaniu do podobnych, przenośnych waporyzatorów na rynku jest to imponujący wynik. Z tego względu konieczność częstego ładowania urządzenia odchodzi w zapomnienie. Gadżet pozwala również na szybkie operowanie zakresem temperatur.

arizer solo 2Dla tych, co cenią prostotę oraz nie preferują dogłębnej analizy procesu grzania mieszanki, Solo 2 jest wręcz stworzone. Ponieważ urządzenie posiada przycisk wyboru pięciu zakresów temperatur, nie trzeba ustawiać jej ręcznie, co dla niektórych osób może być niebywałą zaletą. Godne uwagi jest zastosowanie szkła borokrzemowego, ponieważ jest ono wysoce odporne na duże skoki termiczne. Dodatkowo ten rodzaj szkła jest również wykorzystywany w produkcji naczyń laboratoryjnych, co tylko udowadnia jego wystarczającą odporność chemiczną. Dzięki takim właściwościom para, przechodząca przez dyszę i szklane ustniki zachowuje swoje oryginalne walory. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi oraz wydajnej baterii waporyzator Arizer Solo 2 pozwala cieszyć się aromatyczną parą w każdym miejscu i czasie. Minimalistyczny, surowy design powoduje, że urządzenie nie rzuca się w oczy. Aby zachować większą dyskrecję, można dodatkowo skorzystać z krótszego ustnika. Waporyzatory hybrydowe, przeznaczone do inhalacji różnego rodzaju suszu łączą w sobie zalety metod konwekcyjnych oraz kondukcyjnych.

Jeśli użytkownikom zależy na wydajnej pracy urządzenia, lecz również na stopniowym i wolnym uwalnianiu się esencji suszu podczas inhalacji, warto właśnie zdecydować się na gadżet od firmy Arizer. Jest on wysoko ocenianym, solidnie wykonanym waporyzatorem, wydobywającym z suszu pełnię smaku.

Dodaj komentarz